Domaine Rois Mages - Rully Les Cailloux Rouge - 0.75L - 2021
Vul uw e-mailadres in en ontvang een bericht zodra dit product weer leverbaar is.
![Levering binnen 2-3 werkdagen](https://www.bovino.nl/userdata/instellingen/johgeyq7zpTBypA_opvooraad.jpg)
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Domaine Rois Mages - Rully Les Cailloux Rouge
Felix, een van haar zoons, is in 2009 bij het domein gekomen na een wereldreis. Als gepassioneerd oenoloog en wijnmaker streeft hij ernaar wijnen te creëren die niet alleen traditie, maar ook terroir belichamen.
Klimaat & terroir
Bij Rois Mages hebben ze enorm veel respect voor de druif en het terroir. Dit is gemakkelijker gezegd dan gedaan! Er zijn namelijk maar liefst 7 microklimaten binnen de 11 hectaren die ze bezitten waar ze rekening mee moeten houden. Zuiverheid, elegantie en druivenras zijn de drie sleutelwoorden bij Rois Mages.
Vinificatie
Na een koude maceratie worden de druiven vergist met natuurlijke gisten in betonnen vaten. De droesem wordt gedurende ca. 15 dagen om de dag overgepompt. Daarna worden de druiven nog 1 jaar op eikenhouten vaten gerijpt. De wijn rijpt voor 12 maanden op houten vaten 10% op nieuw eiken, de overige 90% op vaten die 1 tot 5 jaar oud zijn.
Geur & Smaak
Mooie robijn rode kleur in het glas. De wijn is soepel en zijdezacht. Een fruitige neus van aardbeien en framboos. Daarna komt subtiel het cederhout naar boven. In de mond komt een bijna mineraalachtige frisheid naar boven die de wijn mooi in balans brengt en voor een goede afdronk zorgt.
Serveersuggestie
Deze wijn gaat goed samen met wit vlees, risotto's, vleespasta's, maar ook met lam.