Feuerheerds - Port Decanter 30 years - 0.75 - n.m.
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Feuerheerds Port Decanter 30 years
De familie Van Zeller is een van de bekendste families binnen het Port gebied en eigenaar van diverse gerenommeerde Port huizen, zoals o.a. Feuerheerds en Quinta Roriz.
Vinificatie
Fermentatie vindt plaats in vaten bij gecontroleerde temperatuur. In dit stadium wordt de druivenbrandewijn (eau-de-vie) aan de most toegevoegd. Deze Port heeft 30 jaar gerijpt in eikenhouten vaten.
Geur & Smaak
Amberkleurige Port met groenachtige tinten. Een intense neus die geuren van gedroogde fruitaroma's, vanille en honing toont. In de mond, zalvend en extreem geconcentreerd. Deze Port heeft een eindeloze afdronk.
Serveersuggestie
Deze oude Tawny Port is perfect om een maaltijd mee af te sluiten of om te schenken als dessertwijn. Heerlijk in combinatie met Roquefort, chocolaatjes, walnoten en crème brûlée.