La Flauta de Bartolo - Blanco - 0.75L - 2024
Vul uw e-mailadres in en ontvang een bericht zodra dit product weer leverbaar is.
![Levering binnen 2-3 werkdagen](https://www.bovino.nl/userdata/instellingen/johgeyq7zpTBypA_opvooraad.jpg)
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over La Flauta de Bartolo Blanco
Het ‘La Flauta de Bartolo’-gamma is een partnership tussen ad Bibendum en het gereputeerde huis Juan Gil in Jumilla. Trouw aan onze filosofie opteren wij, ook in het goedkopere segment, voor wijnen die opvallen door hun persoonlijkheid en eigenzinnig karakter. Juan Gil, sinds jaren leader in de mooie Jumilla vallei, heeft met het schitterende gamma Juan Gil, alsook de meerdere projecten waaronder Clio en La Atalaya een sterke reputatie opgebouwd in Spanje. Net zoals wijzelf is de Gil familie van de gezonde wijnmicrobe bezeten, en leek ons dus dé aangewezen partner in de ontwikkeling van een uiterst budgetvriendelijke reeks, La Flauta de Bartolo. Deze drie wijnen charmeren door hun charisma en veelzijdigheid. Een unieke assemblage van 5 verschillende druiven met Chardonnay in de boventoon. Het samenspel van aroma’s en karakteristieke eigenschappen van de druiven is in zéér goede handen bij het gereputeerde domein Juan Gil in Jumilla. Zij slagen erin een wijn te maken met hoge factor drinkplezier. Lichtvoetig, zeer geschikt als aperitief maar ook bij de maaltijd een heerlijke begeleider.
Geur & Smaak
Speelse tonen van wit fruit gecombineerd met de rondeur van Chardonnay, sappige en frisse invloeden van Sauvignon Blanc en een tikje aromatisch van Malvasia. Een prachtige compositie in smaken
Serveersuggestie
Lichtvoetig, zeer geschikt als aperitief maar ook bij de maaltijd een heerlijke begeleider. Geen alledaagse wijn, maar wel een wijn voor elke dag!