Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen Gratis verzending vanaf €100 Score 9.5/10 - 3.089 beoordelingen
Verzenden naar
Zoek uw favoriete wijnen
Thuiswinkel Waarborg certificaat Trust Ecommerce Europe
Winkelmandje
0
10,95
Levering binnen 2-3 werkdagen Levering binnen 2-3 werkdagen

     

Meer informatie over de Laurent Miquel - Solas Pinot Noir

Laurent Miquel is het succesvolle familiebedrijf uit de Pays d'Oc. Laurent werkt intensief samen met zijn vrouw Neasa die verantwoordelijk is voor de Marketing.

Vinificatie

De druiven worden in de nacht geoogst. De pre-fermentatie zorgt dat de druiven voor 5 tot 7 dagen gekoeld geweekt worden voor het optimale behoud van fruitaroma’s. Vergisting tot op 25 graden, afwisselend storten en overpompen. Het rijpen gebeurt in roestvrijstalen tanks met 20% dat de malolactische fermentatie heeft gehad op 1 tot 2 jaar oude vaten voor 2 maanden.

Geur & smaak

Solas Pinot Noir is een goed gebalanceerde, wijn-spijs vriendelijke wijn met een medium body en lichte bessen smaak zoals kers, framboos, en bosbes. Zacht in de mond met aroma’s van wilde aardbei en rozemarijn met hints van Indiase kruidenthee in de afdronk.

Serveersuggestie

Heerlijk bij traditionele charcuterie of Bouillabaisse. Nu op dronk. Serveren tussen de 14 en 16 graden.

Weetje

‘Solas’ betekent in het Iers ‘licht’ en is een oud Franse uitspraak voor ‘geluk’ en ‘plezier’. De Solas wijnen reflecteren de puurheid, de balans en de subtiele aanpak die de manier van wijn maken door Laurent zo karakteriserend maakt.

Andere bekeken ook