Mont Marcal - Cava Semi Seco - 0.75 - n.m.
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Mont Marcal Cava Semi Seco
Mont Marçal heeft op het gebied van Cava absoluut een naam hoog te houden. Ze zijn de 3e producent van Spanje. Eigenaar Manuel Sancho en zijn dochters weten bijna jaarlijks de kwaliteiten weer te verbeteren door hun goede organisatie en investeringen in nieuwe technologieën.
Vinificatie
Elke druivensoort is afzonderlijk geplukt en gefermenteerd. De oogst gebeurt machinaal en de fermentatie is bij een temperatuur tussen de 14-16°C gedurende 12 dagen. De tweede fermentatie vindt plaats in de fles voor een minimum van 12 maanden in de kelder.
Geur & Smaak
Bleekgele kleur, met fijne bubbels en een perfecte mousse. Fruitige aroma's die doen denken aan vers fruit, met een basis van gist en brioche. Fijne aanwezigheid in de mond, zoet, medium droog, fris, elegant en leuk.
Serveersuggestie
Een ideale Cava om te drinken als aperitief, met borrelhapjes of bij een heerlijk dessert zoals sorbet ijs met een biscuit of een chocolade gebakje.