Veuve Clicquot - Demi Sec - 0.75L - n.m.
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Veuve Clicquot - Demi-Sec
Ook de Demi-Sec van Veuve Clicquot is een ware topper en bestaat grotendeels uit Pinot Noir. Dit geeft de champagne een mooie en krachtige structuur maar is ook erg fijn. Naast Pinot Noir bestaat de champagne ook voor een groot deel uit Pinot Meunier. Hierdoor krijgt de wijn uitgesproken aroma's van fruit. De champagne is uiterst geschikt als aperitief maar komt helemaal tot uiting bij desserts die voornamelijk bestaan uit fruit.
Geur & Smaak
De kleur van de Veuve Clicqout Demi-Sec is prachtig bleek met een diep gouden weerschijn. De koolzuurbelletjes zijn heel fijn. De aroma's zijn open, expressief, rijk, veel rijp en zoet fruit, ook geroosterde tonen en brioche. DE Champagne heeft een zachte en ronde aanzet en natuurlijk rijk en zoet: fruit komt nadrukkelijk tot z´n recht.
Serveersuggestie
Veuve Clicquot Demi-Sec kan als aperitief worden geserveerd, maar is natuurlijk vooral excellent als partner van kazen of desserts die een basis van fruit hebben bijvoorbeeld perentaart, een charlotte van abrikozen en gegratineerd citrusfruit. Maar ook perfect passend bij crêpes, creme brulée, etc
Op zoek naar andere producten van Veuve Clicquot?
Op de wijnhuispagina van Veuve Clicquot vindt u alle producten die Bovino aanbiedt.