Wente - Louis Mel Sauvignon Blanc - 0.75 - 2021
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Wente Louis Mel Sauvignon Blanc
Wente Vineyards is het oudste familiebedrijf van het land. De wijnen worden 100% duurzaam geteeld en gekweekt. De wijnmakerij is eigendom van en wordt beheerd door de vierde en vijfde generatie van de Wente familie. De familie die bekend staat om hun invloed op het maken van Californische Chardonnay.
Klimaat & Terroir
De stokken staan aangeplant op een bodem van grind en leem. Vergelijkbaar met de bodems in de Bordeaux.
Vinificatie
De druiven ondergaan een koude fermentatie in RVS tanks om hun natuurlijke levendigheid en frisse fruit karakter te behouden. De wijn rijpt vervolgens ook in RVS tanks.
Geur & Smaak
De Louis Mel Sauvignon Blanc uit heeft knapperige aroma's van citroenrasp, grapefruit en palmhout. Een mooi rond mondgevoel wordt gecomplimenteerd door een heldere aanhoudende frisheid.
Serveersuggestie
De wijn combineert uitstekend met schaaldieren en frisse salades.