Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen Gratis verzending vanaf €100 Score 9.5/10 - 3.089 beoordelingen
Verzenden naar
Zoek uw favoriete wijnen
Thuiswinkel Waarborg certificaat Trust Ecommerce Europe
Winkelmandje
0
49,14
Levering binnen 2-3 werkdagen Levering binnen 2-3 werkdagen

     

Meer  Informatie over de Bellavista Alma Assemblage 

Gelegen in Lombardije, tussen de glooiende heuvels van het Iseomeer en de Brescia-vallei, bevindt zich het magnifieke wijndomein Bellavista. Naast de wijnmakerij herbergt het domein ook een luxueus hotel met spa en een toprestaurant. Bellavista is het levenswerk van Vittorio Moretti, die verliefd werd op het land en aanvankelijk als hobby wijn begon te maken. Vandaag de dag staat Bellavista bekend als het ‘Dom Pérignon van Italië’, dankzij zijn uitzonderlijke collectie mousserende Franciacorta-wijnen. Naast deze verfijnde mousserende wijnen produceert Bellavista ook enkele voortreffelijke witte wijnen op basis van Chardonnay. Bij Bellavista staat topkwaliteit altijd voorop.

Vinificatie

De mousserende wijnen onder de DOCG Franciacorta rijpen minimaal 25 maanden op fles voordat ze op de markt komen. Ze worden voornamelijk gemaakt van Chardonnay en/of Pinot Noir.

Geur & Smaak

Helder bleekgeel met een subtiele lichtgroene schittering. Bij de eerste geurimpressie wordt de neus direct verwend door een verfijnd samenspel van wit fruit en citrus, aangevuld met subtiele hout- en vanilletoetsen. De smaak is al even bijzonder dankzij de prachtige harmonie tussen fruitige en autolytische aroma’s, zoals fijne gist- en broodkruimtonen. Een pure minerale toets en verfrissende zuren zorgen voor een perfect gebalanceerd geheel.

Meer producten van Bellavista 

Andere bekeken ook