Wente - Wetmore Reserve Cabernet - 0.375L - 2017
- Vandaag voor 17:00 uur besteld, morgen in huis*
- Meer dan 10.000 kwaliteitswijnen
- Gratis verzending vanaf €100,-
- 45 dagen proefgarantie
- Klanten geven Bovino een 9.5/10 met meer dan 3.089 beoordelingen Kiyoh
- Wijn van gerenommeerde wijnhuizen
- Bestellen vanaf 1 fles
Meer informatie over de Wente Wetmore Reserve Cabernet
Wente Vineyards is het oudste familiebedrijf van het land. De wijnen worden 100% duurzaam geteeld en gekweekt in de Livermore Valley, Sanfransico Bay en Arroyo Seco, Montery appellations. De wijnmakerij is eigendom van en wordt beheerd door de vierde en vijfde generatie van de Wente familie. De familie die bekend staat om hun invloed op het maken van Californische Chardonnay.
Klimaat & Terroir
De druiven worden uitsluitend uit hun Charles Wetmore wijngaard verkregen, De grond bestaat hier uit diverse bodemsoorten zoals kleiheuvels en grind.
Vinificatie
Om de rijke fruitige smaken aan te vullen, fermenteert ongeveer 90% van deze wijn in vaten. Het andere gedeelte fermenteert in roestvrij staal.
Geur & Smaak
In de neus mooie florale aroma’s met hints van tabak. Op het palet rijpe zwarte kersen en donkere pruimen met een ondertoon van leder, koffie en specerijen. Rijke tannines zorgen voor een zachte afdronk.
Serveersuggestie
Geniet van deze wijn bij rood vlees, BBQ gerechten en blauwe kazen.